مراسم تکریم و معارفه معاون پژوهشی دانشگاه

چهارشنبه اول تیرماه ۱۴۰۱
۰۳ تیر ۱۴۰۱ | ۲۲:۱۴ کد : ۱۸۵۲۵ خبر روز
تعداد بازدید:۱۷۶
مراسم تکریم و معارفه معاون پژوهشی و رئیس دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه علامه طباطبائی با حضور رئیس، معاونان و روسای دانشکده ها برگزار شد.
مراسم تکریم و معارفه معاون پژوهشی دانشگاه

به گزارش روابط عمومی، مراسم تکریم دکتر سیدجلال دهقانی فیروزآبادی، معاون پژوهشی پیشین و معارفه دکتر داود حسین پور، معاون پژهشی جدید دانشگاه علامه طباطبائی و همچنین معارفه دکتر میرعلی سیدنقوی به عنوان رئیس جدید دانشکده مدیریت و حسابداری با حضور دکتر عبدالله معتمدی، رئیس دانشگاه، معاونان، روسای دانشکده ها و جمعی از استادان و کارکنان برگزار شد. 
در این مراسم دکتر معتمدی با قدردانی از خدمات و تلاش های معاون پژوهشی پیشین دانشگاه، گفت: به وجود دکتر دهقانی فیروزآبادی افتخار می کنیم. ایشان منشا خدمات ارزنده و صاحب نظریه هستند که در مدت حضور خود در کسوت معاون پژوهشی، درس های بسیاری به ما آموختند. امیدواریم خداوند توفیقات بیشتری نصیب ایشان کند. 
وی در ادامه از دکتر حسین پور برای قبول مسئولیت در جایگاه معاون پژوهشی دانشگاه علامه طباطبائی قدردانی کرد و افزود: ایشان از سرمایه های علمی دانشگاه است. دکتر حسین پور توانمندی و تاثیرگذاری خود را در تدوین سند راهبردی دانشگاه نشان داد. یک حامی اصلی برنامه راهبردی دانشگاه و تحول در علوم انسانی، معاون پژوهشی است که امیدواریم دکتر حسین پور با حضور در این جایگاه و آگاهی که نسبت به برنامه راهبردی دارند، اتفاقات خوبی برای دانشگاه رقم بزنند.
دکتر معتمدی همچنین از دکتر میرعلی سیدنقوی برای پذیرش مسئولیت ریاست دانشکده مدیریت و حسابداری سپاسگزاری کرد و گفت: امیدوارم این دانشکده بتواند مسیر موفقیت را با قدرت ادامه دهد. ما به عنوان مسئولان این دانشگاه باید تسهیل گر فعالیت‌های علمی و اجتماعی دانشجویان و استادان باشیم. وظیفه ما این است که از ظرفیت های قانونی استفاده کنیم تا رشد علمی در دانشگاه اتفاق ‌افتد.
در ادامه مراسم دکتر دهقانی فیروزآبادی از تلاش های همکاران و همراهان معاونت پژوهشی در دوران معاونت خود، قدردانی کرد و گفت: امیدوارم امانتی که بر عهده من بود را به سلامت تحویل داده باشم. با توجه به اهداف دانشگاه، حضور دکتر حسین پور در معاونت پژوهشی می تواند تاثیرگذار باشد. همه ما وظیفه داریم برای موفقیت دانشگاه به عنوان یک تیم تلاش کنیم تا نتیجه مطلوب حاصل شود. برای دکتر حسین پور در جایگاه معاون پژوهشی دانشگاه علامه طباطبائی آرزوی موفقیت می کنم.
دکتر حسین پور نیز گفت: از اینکه برای مسئولیت بزرگ معاونت پژوهشی به من اعتماد شده است،‌ سپاسگزاری می کنم. تلاش می کنم آنچه در توان دارم برای خدمت رسانی به کار گیرم تا شرمنده دانشگاهیان دانشگاه علامه طباطبائی نشوم. از همه همراهانی که در زمان تدوین سند راهبردی و ریاست دانشکده مدیریت و حسابداری به من کمک کردند تشکر ویژه دارم. 
 

کلید واژه ها: دکتر دکتر حسین پور دکتر حسین دانشگاه دانشگاه علامه دانشگاه علامه طباطبائی پژوهشی معاون پژوهشی معاونت پژوهشی پور


نظر شما :